Garážové brány, ktoré potešia oko i peňaženku

Posted by

Rozhodli ste sa pri stavbe domu vsadiť na vnútornú garáž a dopriať svojmu štvorkolesovému miláčikovi strechu nad hlavou? Dobrá voľba. Určite nebudete ľutovať. Vstup do domu suchou nohou je na nezaplatenie. Najmä v zimných mesiacoch či v jesenných dažďových čľapkaniciach. Teraz vás čaká ešte jedno dôležité rozhodnutie. Ako budete vaša garáž vyzerať zvonku. Aké možností aktuálne ponúkajú garážové brány, na čo sa pri ich výbere zamerať a ako je to s ich ovládaním?  

Posuvné, rollovacie, aické – garážové brány bez limitov

Sektorové garážové brány
Typy garážových brán

Ponuka garážových brán je v súčasnosti veľmi široká. Pri ich výbere sa treba zamerať najmä na preferovaný spôsob otvárania. Vyberte si taký, ktorý vám najviac vyhovuje. V ponuke sú posuvné, výklopné či rollovacie brány, pri veľkých viacmiestnych státiach sú dokonca dostupné aj dvojkrídlové brány. Nechce sa vám po príjazde domov, kvôli otváraniu brány do garáže, vystupovať z auta? Riešenie je jednoduché. Automatická brána, ktorú otvoríte jednoducho jedným klikom na ovládači priamo z auta. Je vhodná najmä pre tých, ktorý majú dom situovaný s otvoreným príjazdom do garáže. Ak máte pozemok celý oplotený, nezabudnite popri aickom otváraní garáže aj na aické ovládanie príjazdovej brány. Aby ste mohli vojsť autom priamo do garáže a vystúpiť až doma. Pri výbere brány nezabudnite na dizajn. Predsa len, bude vás vítať pri každom vašom príchode. Vyberať si môžete z viacerých klasických RAL farieb, ktoré poväčšine jednoducho doladíte k farbe fasády vášho domu. Alebo môžete vsadiť na kontrast a nechať bránu vyniknúť. Veľmi obľúbené sú aj garážové brány v dekore dreva, ktoré môžete doladiť napríklad k oknám či vchodovým dverám na dome.   

Garážové brány na mieru 

Neviete sa rozhodnúť? Nelámte si hlavu a zverte sa do rúk odborníkov. Dohodnite si bezplatnú obhliadku a poraďte sa s profesionálmi, aké riešenie by bolo pre vás najlepšie. Predstavia vám všetky plusy a mínusy jednotlivých riešení, nazdieľajú dlhoročné skúsenosti a prezradia aj to, čo práve letí. Vďaka nezáväznej cenovej ponuke budete hneď vedieť, koľko vás to bude stáť.  Pomôžeme vám s výberom brány a jej profesionálnou montážou. Samozrejmosťou je aj starostlivosť po inštalácií brány či servis brán. Neváhajte a kontaktujte nás na https://www.garaz-brana.sk/.