Nábytok na mieru – jedinečné kúsky u vás doma

Posted by

Interiér domu alebo bytu sa každý snaží zariadiť podľa vlastného vkusu. Podľa toho, čo mu vyhuje, čo sa mu páči. niekto má rád rustikálny nábytok a miestnosť preplnenú nábytkom, niekto má rád prázdnejší priestor, kde je akási voľnosť. Pri zariaďovaní interiéru niekto siahne po katalógoch, niekto sa vrhne na prezeranie internetových stránok a niekto rovno osloví dizajnéra. Niekedy sa stane, že máte predstavu o nábytku ale nie je možné ho nikde kúpiť. Môže sa to stať pri celej zostave prípadne  pri jednom kúsku nábytku. Preto je dobré dať si urobiť nabytok na mieru. Nábytok na mieru sa dá urobiť skutočne podľa vašich predstáv. Či už je to fotka alebo jednoduchý nákres.

Výroba nábytku na mieru

Interiérový nabytok na mieru
Montáž nábytku na mieru nechajte na odborníkov

Nábytok na mieru sa vyrába z rôznych druhov materiálu. Z drevotriesky alebo z dreva. Drevotrieska je vyrábaná v najrôznejších farebných prevedeniach – v pastelových farbách alebo vo farbách so štruktúrou dreva. Tiež je možné vyrobiť nábytok na mieru z masívneho dreva. Ide skutočne o akýkoľvek druh nábytku –  skrine, postele, stolíky, malé stolíky ku posteli, nábytok do predsiene a podobne. Takýmto spôsobom sa dajú vyrobiť zaujímavé kusy nábytku ako výnimočný a jedinečný doplnok do bytu, ktorý vynikne.

Skrine vyrobené na mieru

Jednou z možností nábytku na mieru sú aj vstavané skrine. Vstavaná skriňa je skriňa vhodná skutočne do akéhokoľvek  interiéru či už ide o obytný priestor alebo priestory určené na podnikanie. Je vynikajúca preto, lebo dokáže splynúť so stenou a na skrini neostáva inak voľný priestor, na ktorý by len sadal prach. Vstavané skrine je možné vyrobiť z rôznych farebných odtieňov prípadne ich kombináciou. Vnútorná plocha skrine je plne prispôsobená predstavám zákazníka a skladovaným veciam. Môže obsahovať police, zásuvky, šikmé police na topánky, tyče na zavesenie vecí a podobne. Vzhľadom k spôsobu otvárania prostredníctvom posuvných dverí je zabezpečený voľný priestor pred skriňou, ktorý je možné využiť. Viac informácií o nábytku na mieru či už z drevotriesky alebo z masívu sa dozviete po navštívení nasledujúcej stránky: https://www.drevonamieru.sk/. Súčasne môžete požiadať o skontaktovanie a vyžiadať si zaslanie cenovej ponuky.